Luciana

Žiji teď a tady

Příznaky vzestupu a co s nimi 1.díl

 


 

 

 

   Jakmile vstoupíme do 5 dimenzionálního vědomí a staneme se účinnými vědomě multi-dimenzionálními bytostmi ,procházíme jistým spirituálním a fyzickým procesem.Tyto procesy zahrnují aktivaci Světelného těla a integraci (sjednocení) tohoto Světelného těla s tělem fyzickým.

   Tento děj má za následek zvýšení uvědomění a zvýšení citlivosti.Osoba,která prochází tímto procesem , si najednou uvědomuje to,co zde vždy bylo, ale bylo to skryté jeho nebo jejímu vnímání jakoby za „závojem“ nebo vlivem potlačování ,které zmizí , jakmile se jedinec „probouzí“ a stává se zcela uvědomělý nebo zcela si vědom svého vlastního života a toho,co on sám tvoří v tomto svém životě.

   Někdy tento fakt může být docela složitou zkušeností
jestliže si uvědomíte,že mnohé ve vašem životě je iluze a velmi málo je „skutečnost“ , neboli že je to založené na bezpodmínečné Lásce.A tak jakmile jste probuzeni, vaše Já Jsem, Přítomnost neboli vaše Vyšší Já vás bude provázet směrem k vyjádření skutečného Já ,ke Světlu Posvátné Esence,které leží ve vašem jádru.


   Výše uvedené se může jevit jako pomalý proces pro změny ,které jsou často nedozírné, vaše Vyšší Já převezme vaše vedení tak rychle a do té míry ,jak Vy sami dovolíte. Během tohoto procesu buďte laskaví sami k sobě, snažte se pochopit, že procházíte změnami nedozírného rozsahu a ponechte těmto přeměnám potřebnou délku trvání.Vše se bude stávat snadnějším a snadnějším jakmile Vaše tělo nalezne a udrží rovnováhu.

   Zde jsou některé věci,se kterými se možná budete muset vyrovnat:


                        ZMATEK

a faktory,které nevydrží dlouho. Zatím, co jste stále ještě v přechodné fázi, se zmatek zdá nepřekonatelný. To vytváří strach, frustrace a podráždění.Můžete shledat,že se straníte lidí nebo že propukáte v pláč bez zjevného důvodu.

   Buďte si jisti,že můžete zvládnout vypořádat se se svým životem bez ohledu na to, jak chaoticky váš život vypadá. Vaše Vyšší Já je v pohotovosti a protože Vyšší Já je součástí vaší části, která je duchovní a andělská,skutečně ví, co dělá. Ukáže vám po čase, jak stvořit pořádek ve Vašich
úmyslech a přáních a jak pochopit řád dokonce i ve středu chaosu.

   Pro chaos je příznačná jen ženská část energie, která požaduje mužskou část energie tvoření, která bude za tímto účelem směrovat tok tvořivé energie a vybírat
možnosti, které se budou nejvhodnější pro Vás a Váš život.

                     DEPRESE

   Tyto pocity bytí neschopné se vyrovnat se zjištěním, že zastaralá 3 dimenzionální pravidla a znalosti nebudou dlouho v platnosti, jsou někdy příčinou hlubokých depresí. Mysl není schopna nadále řídit Váš život a to je pociťováno jako pocit hlubokého ohrožení a zoufalství. To může být příčinou vzniku ztráty motivace a touhy vůbec cokoli dělat. Odpověď na to je právě tak známá, jako můžete věřit tomu, že Vaše Já Jsem je činné ve Vašem životě.
  Vaším úkolem je, abyste se naučili zjednodušit si Váš život tak, abyste ovládali tok zkušeností a abyste se cítili lépe schopní toto vše zvládnout. Nepřidávejte sami sobě více, než unesete, zkuste vše zjednodušit a
eliminovat.U
čte se Snít a to ve velkém.

   Vaše sny a touhy jsou způsob, jakým hovoříte s Vaším Já jsem o tom, co byste rádi stvořili ve svém životě.Vaše Já Jsem reaguje na vaše touhy a představy, které vytváříte. Představy jsou mocným způsobem, jak komunikovat s Vaším Já Jsem, které je to, co Vy chcete. Takže vzdejte se tvoření na
základě Vašeho ega a vůle. Oddejte se tomuto ději…sny a touhy… a ujistěte se, že Váš život má čistou základnu pro projevení se toho, co se stane „skutečným „ tak jako stvoření Bezpodmínečné Lásky ve vašem životě. 
 
          PROBOUZENÍ SE VE 3 HODINY RÁNO

   Ve stavu vašeho spánku jste téměř úplně multi-dimenzionální a vaše duše cestuje dimenzemi. V současné době si Vaše tělo uvědomuje tyto výlety. Do této doby Vaše duše tělo odkládala a odcházela na výlety sama. Nyní jsou Vaše tělo a duše propojeny, sjednoceny a tak i tělo odchází cestovat. Tělo se někdy stává vystrašeným a chce pryč….Okolo 3 hodiny ranní je vrcholný čas pro „cestování duše“, je to tichý čas, kdy všechna těla jsou v režimu klidu a spí. Můžete být probuzení intenzitou multi-dimenzionálních výletů vaší duše. To je důvod, proč se někteří lidé probouzejí v panice nebo mají úzkostné stavy, když se vzbudí.
 
   Vaše tělo brzy přivykne těmto novým projevům bytí a přivykne také výletům do mnoho-dimenzionálních úrovní. Některý den budete začínat dokonce vzpomínkou vědomí, kde jste byli, zatímco se vaše tělo vyrovnává se zvládnutím
intenzity pocitů a vědomí.

09.02.2008 13:13Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se